Sektörümüzde uzun yıllar çeşitli kademelerde görev almış tecrübeli ekibi ile 2006 yılında faaliyetine başlayan şirketimiz , yurtiçinde İstanbul Merkez olmak üzere Havalimanları ,Deniz Limanları ve Kara Gümrüklerin deki Ofisleri ile Bursa,Mersin,Tekirdağ,İzmir ve Anakara şubeleri ile , yurtdışında Katar (Qatar) ve Tunus(Tunusia) şubelerinde hizmet vermektedir.

Kıymetli Teksan Dostları,

Sürekli kendimizi geliştirerek küreselleşen ticari ve ekonomik hayatta firmalarımıza yeni açılımlar sunma amacı ile yola çıkan şirketimiz, müşterilerimize üstün hizmet vererek, lojistik alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Hizmet kalitesini üst seviyelere, ücret bedellerini alt seviyelere çekebilmek için yurtdışı yatırımlarına hız verdik. Bu amaçla önce Tunus’ta daha sonra da Katar’da kurduğumuz lojistik şirketlerimize yenileri katılacaktır.Tüm dünyaya yayılan acente ağımız ile port do port taşımadan door to door taşımaya kadar her türlü teslim şeklinde hizmet veren şirketimiz, kurulmuş olduğu 2006 yılından bu yana kendisine duyulan güvene layık olmuştur ve bundan sonra da olacaktır.

Karşılaştığımız zorlukları aşmak, bizi daha iyiye ve daha büyük olmaya yönlendirmiştir. Personelimiz, kurumsal başarımız için geçmişte olduğu gibi gelecekte de hep doğru adım atacağımızı bildiği gibi, çalışanımızın kendi payına düşeni eksiksiz yapması ile müşteri memnuniyeti, beraberinde de çalışan memnuniyeti geldiğini de bilmektedir. Lojistik ve dış ticaretin bürokratik işlemlerini hızlı, etkin, doğru, ideal çözümler ile zamanında yerine getirerek dış ticaret firmalarına uluslararası arenada rekabet üstünlüğü kazandırmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin çok yoğun global bir rekabet altında mücadele ettikleri bilincini taşıdığımızdan, biz de topyekün bu rekabette üstümüze düşen görevi en iyi şekilde yerine getirebilme inancıyla yola çıkmış bulunmaktayız.

Doğru işler doğru insanlar ile yapılır.
Saygılarımla,

Ali ŞAHİN
Şirket Müdürü