Sektörümüzde uzun yıllar çeşitli kademelerde görev almış tecrübeli ekibi ile 2006 yılında faaliyetine başlayan şirketimiz , yurtiçinde İstanbul Merkez olmak üzere Havalimanları ,Deniz Limanları ve Kara Gümrüklerin deki Ofisleri ile Bursa,Mersin,Tekirdağ,İzmir ve Anakara şubeleri ile , yurtdışında Tunus(Tunusia) şubesinde hizmet vermektedir.

Sektörümüzde uzun yıllar çeşitli kademelerde görev almış tecrübeli ekibi ile 2006 yılında faaliyetine başlayan şirketimiz , TİO (Taşıma İşleri Organizatörlüğü) Yetki Belgesi sahibi olarak yurtiçinde İstanbul Merkez olmak üzere  Havalimanları  ,Deniz Limanları ve Kara Gümrüklerin deki Ofisleri ile Bursa,Mersin,Tekirdağ,İzmir ve Ankara şubeleri ile, yurtdışında Tunus(Tunusia) şubemizde hizmet vermektedir.Bunun dışında şirketimiz yurtdışında +100 ülke ile network sağlayan ve hizmet tedariği ile beraber DOOR TO DOOR esasına teşkil eden acentalarımız ile çözüm ortaklığı yapmaktadır.

 

Şirketimizin başlıca faaliyet konuları; uluslararası hava,deniz ve kara taşımacılık hizmetleri ile bu işlemlere destek teşkil eden tüm danışmanlık servisleridir.Yurtiçi ve Yurtdışında referans teşkil eden birçok firma ile iş ortaklığı yapmakla beraber bu firmaların uluslararası taşımacılık ve danışmanlık hizmetlerini üstlenmekteyiz.

 

Uzman ekibimizin deneyimi ve bilgi birikimi ile verilen hizmetlerimiz etkin doğru planlama , doğru zamanlama ve rekabetçi fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Müşterilerimizle işbirliği içerisinde çalışıyor, onların pazardaki konumlarına göre özel olarak yapılandırılan ve rekabet avantajlarını arttırmaya yönelik tasarlanan operasyon modelleri geliştiriyoruz. Sonra bu yenilikleri müşterilerimizin mevcut tedarik zincirlerine uyguluyoruz. Ortaya çıkan sonuçlar:

 

Artan hizmet seviyeleri ve izlenebilirlik

Azalan taşıma, depolama, yönetim ve tedarikçi kaynaklı maliyetler

Azalan envanter seviyeleri

En iyi uygulama paylaşımı ve kesintisiz gelişim

Esneklik ve değişime uyum yeteneği

Çevre üzerindeki dışsal etkilerin azalması

Lider lojistik yönetimi hizmetlerimiz, müşterilerimizi ürünlerinin kaynak temini, üretimi, dağıtımı ve piyasaya sunulması gibi tüm süreçlerinde esnek uygulamalarıyla etkin ve küresel ölçekte desteklemektedir.