Sektörümüzde uzun yıllar çeşitli kademelerde görev almış tecrübeli ekibi ile 2006 yılında faaliyetine başlayan şirketimiz , yurtiçinde İstanbul Merkez olmak üzere Havalimanları ,Deniz Limanları ve Kara Gümrüklerin deki Ofisleri ile Bursa,Mersin,Tekirdağ,İzmir ve Anakara şubeleri ile , yurtdışında Katar (Qatar) ve Tunus(Tunusia) şubelerinde hizmet vermektedir.

Sektörümüzde uzun yıllar çeşitli kademelerde görev almış tecrübeli ekibi ile 2006 yılında faaliyetine başlayan şirketimiz , yurtiçinde İstanbul Merkez olmak üzere  Havalimanları  ,Deniz Limanları ve Kara Gümrüklerin deki Ofisleri ile Bursa,Mersin,Tekirdağ,İzmir ve Anakara şubeleri ile , yurtdışında Katar (Qatar) ve Tunus(Tunusia) şubelerinde hizmet vermektedir.Bunun dışında şirketimiz yurtdışında 72 ülke ile network sağlayan ve hizmet tedariği ile beraber DOOR TO DOOR esasına teşkil eden 81 acenta ile çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Şirketimizin başlıca faaliyet konuları; uluslararası hava,deniz ve kara taşımacılık hizmetleri ile bu işlemlere destek teşkil eden tüm danışmanlık servisleridir.Yurtiçi ve Yurtdışında referans teşkil eden birçok firma ile iş ortaklığı yapmakla beraber bu firmaların uluslararası taşımacılık ve danışmanlık hizmetlerini üstlenmekteyiz.

Uzman ekibimizin deneyimi ve bilgi birikimi ile verilen hizmetlerimiz etkin doğru planlama , doğru zamanlama ve rekabetçi fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Müşterilerimizle işbirliği içerisinde çalışıyor, onların pazardaki konumlarına göre özel olarak yapılandırılan ve rekabet avantajlarını arttırmaya yönelik tasarlanan operasyon modelleri geliştiriyoruz. Sonra bu yenilikleri müşterilerimizin mevcut tedarik zincirlerine uyguluyoruz. Ortaya çıkan sonuçlar:

  • Artan hizmet seviyeleri ve izlenebilirlik
  • Azalan taşıma, depolama, yönetim ve tedarikçi kaynaklı maliyetler
  • Azalan envanter seviyeleri
  • En iyi uygulama paylaşımı ve kesintisiz gelişim
  • Esneklik ve değişime uyum yeteneği
  • Çevre üzerindeki dışsal etkilerin azalması

Lider lojistik yönetimi hizmetlerimiz, müşterilerimizi ürünlerinin kaynak temini, üretimi, dağıtımı ve piyasaya sunulması gibi tüm süreçlerinde esnek uygulamalarıyla etkin ve küresel ölçekte desteklemektedir.