Kombine Taşımacılık

Kombine Taşımacılığı
Kombine Taşımacılık

Kombine Taşımacık

Hava, Kara ve Deniz olmak üzere tüm taşımacılık yollarında hizmet veren şirketimiz, denizaşırı ülke taşımalarında bu yolları bir araya getirerek farklı kombinasyonlar oluşturmakta ve müşterilerimize yaygın servis ağı ile direkt taşımalara kıyasla daha ucuz olan alternatif taşıma şekilleri de sunmaktadır.

Hizmet Özellikleri

UÇAK+UÇAK: Türkiye’den Avrupa’ya uçak, Avrupa’dan varış yerine yine uçak ile yapılan bir taşıma şeklidir. Direkt uçak servisine kıyasla bir miktar daha uzun bir transit süreli fakat daha ucuz bir servistir.

TIR+UÇAK: Türkiye’den Avrupa’ya karayolu ile giden mallar buradan varış yerine en güvenilir havayolları ile taşınmaktadır. Direkt uçak ve gemi taşımacılığı arasında hem maliyet hem süre açısından alternatif bir taşıma şeklidir.

TIR+GEMİ: Türkiye’den Avrupa’ya kara taşıması, Avrupa limanlarından gemi ile gerçekleştirilen bu servis genellikle parsiyel konteyner taşımacılığı ve Türkiye’den sık gemi kalkışı olmayan varış limanları için kullanılır. Direkt gemi ve diğer taşıma şekillerine kıyasla cazip transit süre ve maliyetler oluşturulabilir.

UÇAK+GEMİ: Uzakdoğu’dan aktarma noktasına gemi, aktarma noktasından İstanbul, İzmir, Adana ve Ankara’ya uçak ile gerçekleştirilen bu hizmet, direkt gemi servisinden daha hızlı ve daha fazla sıklıkta, direkt uçak taşımacılığından daha ekonomiktir.

Hava, Kara, Deniz, Demiryolu gibi klasik taşıma şekillerinin çok farklı kombinasyonları uzman ekibimiz tarafından bir araya getirilerek ithalatçı ve ihracatçılarımızın lojistik ihtiyaçlarına göre özel taşıma sistemleri oluşturulabilir.

Whatsapp
Teksan Lojistik
Teksan Lojistik
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?