Yönetim Kurulu Başkanı

Anasayfa » Yönetim Kurulu Başkanı
Yönetimden Mesaj

Kıymetli Teksan Dostları,

Sürekli kendimizi geliştiren yeni açılımlar sunma amacı ile yola çıkan şirketimiz, müşterilerimize üstün hizmet vererek, lojistik alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Hizmet kalitesini üst seviyelere çıkarıp avantajlı fiyatlar sunmak için yurtdışı yatırımlarına hız verdik. Bu amaçla önce Tunus’ta kurduğumuz lojistik şirketimize yenileri katılacaktır. Tüm dünyaya yayılan acente ağımız ile ‘’Port To Port’’ taşımadan ‘’Door To Door’’ taşımaya kadar her türlü teslim şeklinde hizmet veren şirketimiz, kurulmuş olduğu 2006 yılından bu yana kendisine duyulan güvene layık olmuştur ve bundan sonra da en iyi hizmetler sunmaya devam edecektir.

Geleceği bugünden tasarlarken; lojistik, mobilite ve dijitalleşme odağında, bilimsel temelli, çevreci, sürdürülebilir lojistik sistemini sektöre kazandırmak için çalışmalarımıza yön veriyoruz. 20 yıllık istikrarlı yolculuğumuzda lojistik sektöründeki büyük yatırımlarla hayata geçirdiğimiz hizmetlerimiz ile kalitemizi arttırdık. Gelişmenin yeğane anahtarının istikrar olduğu bilinciyle çalışmalarımızı aralıksız devam ettirmeye kararlıyız. 20 yıldır dünyada adından bahsettiren hizmet geleneğimizi güçlendirerek geleceğe taşıyacağız. Karşılaştığımız zorlukları aşmak, bizi daha iyiye ve daha büyük olmaya yönlendirmiştir. Personelimiz, kurumsal başarımız için geçmişte olduğu gibi gelecekte de hep doğru adım atacağımızı bildiği gibi, çalışanımızın kendi payına düşeni eksiksiz yapması ile müşteri memnuniyeti, beraberinde de çalışan memnuniyeti geldiğini de bilmektedir. Lojistik ve dış ticaretin bürokratik işlemlerini hızlı, etkin, doğru, ideal çözümler ile zamanında yerine getirerek dış ticaret firmalarına uluslararası arenada rekabet üstünlüğü kazandırmaya çalışıyoruz.

 Müşterilerimizin çok yoğun dünya çapında bir rekabet altında mücadele ettikleri bilincini taşıdığımızdan, biz de bu rekabette üstümüze düşen görevi en iyi şekilde yerine getirebilme inancıyla yola çıkmış bulunmaktayız.

Doğru işler doğru insanlar ile yapılır.

Saygılarımla,

Ali ŞAHİN

Seçkin Grup Yönetim Kurulu Başkanı

Whatsapp
Teksan Lojistik
Teksan Lojistik
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?