Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Teksan Lojistik Hakkında

Lojistik sektöründe deneyimli ekibi ile 2006 yılında faaliyete başlayan Teksan Lojistik, yurtiçinde 4 ilde 7 şube ve yurtdışında Tunus (Tunisia) da kendi ofisleri ile hizmet vermektedir.

TİO (Taşıma İşleri Organizatörlüğü) Yetki Belgesi sahibi olarak yurtiçinde İstanbul Merkez olmak üzere İzmir, Ankara, Bursa, Mersin, Tekirdağ, İskenderun, Dilovası & Gebze Gümrük, Derince & Körfez Gümrük, Muratbey Gümrük, Ambarlı Limanı, Atatürk Havalimanı, Haydarpaşa Gümrük, Sabiha Gökçen Havalimanı, Çorlu Avrupa Serbest Bölgesi, İstanbul Havalimanı ile yurtdışında Tunus(Tunisia) şubesinde lojistik çözümleri üretmektedir.

Bunun dışında Teksan +100 ülke ile network sağlayan hizmet tedariki ile beraber “Door To Door” esasını teşkil eden 81 acente ile çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Şirketimizin başlıca faaliyet konuları; Uluslararası hava, deniz ve kara taşımacılık hizmetleri ile bu işlemlere destek teşkil eden tüm danışmanlık servisleridir. Yurtiçi ve yurtdışında referans teşkil eden birçok firma ile iş ortaklığı yapmakla beraber bu firmaların uluslararası taşımacılık ve danışmanlık hizmetlerini üstlenmektedir.

Uzman ekibimizin deneyimi ile doğru planlama, doğru zamanlama ve rekabetçi fiyatlarla siz değerli müşterilerimize etkin lojistik hizmetleri sunulmaktadır.

 Müşterilerimizle işbirliği içerisinde çalışıyor, onların pazardaki konumlarına göre özel olarak yapılandırılan ve rekabet avantajlarını arttırmaya yönelik tasarlanan operasyon modelleri geliştiriyoruz. Sonra bu yenilikleri müşterilerimizin mevcut tedarik zincirlerine uyguluyoruz.

Sunduğumuz Değerler
  • Hizmet seviyelerinde artış ve izlenebilirlik,
  • Taşıma, depolama, yönetim ve tedarikçi kaynaklı maliyetlerde azalma,
  • Envanter seviyelerinde azalma,
  • En iyi uygulama paylaşımı ve kesintisiz gelişim,
  • Esneklik ve değişime uyum yeteneği,
  • Lider lojistik yönetimi hizmetlerimiz, müşterilerimizi ürünlerinin kaynak temini, üretimi, dağıtımı ve piyasaya sunulması gibi tüm süreçlerinde esnek uygulamalarıyla etkin ve küresel ölçekte desteklemektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz

Bugün ve gelecekte çevreyi ve kaynakları koruyacak şekilde, sosyal açıdan kabul edilebilir ve ülkenin gelecekte göstereceği gelişime göre uygun ve ekonomik hizmet anlayışının oluşturulması her zaman önceliğimiz olacak.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Teksan Lojistik olarak vizyonumuzu; “Çevre odaklı, uygun maliyetli, güvenli, sürdürülebilir hareketliliği, çok modlu taşımacılığı, ihracat odaklı ve lojistikte küresel ölçekte önce ve rakipleri arasında lider olmak” olarak belirledik.

Bütüncül, verimli, ekonomik, erişilebilir, emniyetli ve sürdürülebilir olduğu kadar aynı zamanda ihtiyaçlara cevap veren ve çevre konularına hassasiyet gösteren sistemi daimi kılmaktır. Sürdürülebilir hareketlilik doğrultusunda lojistik maliyetlerini düşürmek ve hizmet hızını arttırmak bölgelere göre verimli lojistik faaliyetleri gerçekleştirmek düşüncesi bizim yol haritamızı oluşturuyor.

Whatsapp
Teksan Lojistik
Teksan Lojistik
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?